26 Lis 2015

Zlewozmywak ceramiczny – dlaczego warto go kupić?

Category: Zlewozmywaki CeramiczneAgnieszka @ 14:17

1. Ogromny wybór zarówno pod względem wielkości, kształtu, jak i sposobu montażu (podwieszane, modułowe, wpuszczane w blat, na równi z blatem). Do wyboru blisko 100 modeli.

2. Ogromny wybór kolorystyczny. 7 kolorów w Blanco, 16 w SystemCeram i 15 kolorach w Villeroy & Boch. Dzięki temu znajdziesz odpowiedni zarówno dla Ciebie, jak i Twojej kuchni. Kolory w zlewozmywakach ceramicznych (poza paroma wyjątkami) są jednolite. Jeżeli szukasz koloru czysto białego, to wyjątkowa pod tym względem jest właśnie ceramika.

3. Zlewozmywak ceramiczny to wyjątkowy materiał, z którego są wykonane. Jak żaden inny są odporne na zimno i gorąco, szoki termiczne, plamiące substancje, na uderzenia i zarysowania, a także nie przyjmują żadnych zapachów i smaków potraw na nich położonych.

4. Dzięki idealnie gładkiej powierzchni, zlewozmywaki ceramiczne prosto i szybko się pielęgnuje. Są rewelacyjne pod względem łatwego czyszczenia.

5. Podobnie jak i pozostałe zlewozmywaki, do tych z ceramiki można dokupić różne dodatki, które jeszcze bardziej usprawnią pracę przy zlewozmywaku.

6. Zlewozmywaki ceramiczne produkowane są przez sprawdzonych producentów, którzy mają wiele lat doświadczeń w produkcji ceramiki lub / i zlewozmywaków.

Tagi: , , ,

Comments are closed.