18 Lis 2015

Villeroy & Boch

Agnieszka @ 13:50

Villeroy&Boch jest marką, która budzi podziw i szacunek na całym świecie. Firma już od ponad 250 lat jest firmą rodzinną, co w dzisiejszym świecie biznesu należy do rzadkości. Oprócz porcelany stołowej firma ma w swojej ofercie także zlewozmywaki ceramiczne. Składając zamówienie masz pewność, że wybierasz szanowaną markę o bogatym dziedzictwie i nieprzemijającej jakości.

Zlewozmywaki ceramiczne Villeroy and Boch oprócz doskonałego wzornictwa posiadają właściwości doceniane przez użytkowników niezależnie od stylu kuchni. Odporne na ścieranie i przebarwienia, nie noszą śladów zużycia po latach użytkowania.

Materiał ceramiczny, z którego wykonane są zlewozmywaki, jest odporny na zadrapania, uderzenia, gorącą parę oraz kwasy, które używane są w kuchni. Zlewozmywaki mają wyjątkowo gładką powierzchnia szkliwa, do której nie przylegają zabrudzenia i osad – czyszczenie ceramiki wymaga więc mało czasu i wysiłku. Ceramika nie przejmuje zapachów i smaków, jest odporna na bardzo wysokie temperatury.

Villeroy&Boch udało się polepszyć właściwości ceramiki. Dzięki specjalnemu procesowi uszlachetniono powierzchnię CeramicPlus. Na CeramicPlus woda zbiera się w krople. Krople łączą się w większe i spływają do odpływu, a wraz z nimi spływają takie pozostałości jak kamień i brud. Dodatkowo usuwanie zanieczyszczeń jest znacznie łatwiejsze w przypadku CeramicPlus i to bez użycia agresywnych środków czyszczących. Brud i woda praktycznie nie utrzymują się na powierzchni i natychmiast spływają. Dzięki tej powierzchni łatwo usuniesz kamień i uporczywe plam z herbaty, buraków i czerwonego wina. Te wyjątkowe właściwości zostały potwierdzone przez niezależny instytut Fraunhofer IST w Braunschweig.
A w zlewozmywakach tej firmy możesz wybierać z palety 15 kolorów, wybierając ten, który najbardziej odpowiada Tobie i który idealnie pasuje do Twojej kuchni.

Galeria zlewozmywaków ceramicznych Villeroy & Boch

Chcesz więcej szczegółów – kliknij na wybrany obrazek

JUŻ WKRÓTCE

Comments are closed.